Zimowisko w Ochotnicy Górnej

Nadszedł upragniony czas ferii. Zbiórka godz 10 jedziemy do Ochotnicy Górnej. Wszyscy gotowi, torby spakowane jedziemy. Czas w autokarze się dłuży. Międzyczasie poznajemy nowych znajomych. W końcu dojechaliśmy do ośrodka. Jest super, warunki ekstra tylko wypoczywać i pozanawac nowe okolice. Pogoda dopisuje, dużo śniegu, więc dlaczego nie rozegrać bitwy na śnieżki?. Fajna zabawa, wszyscy jesteśmy przemoczeni. Wracamy do ośrodka, gdzie czeka na nas smaczny, ciepły obiad. Jedzenie wszystkim smakuje. Co nie, którzy proszą o repetę. Mijają dni. Czas na zimowisku spędzamy bardzo aktywnie. Piesze wycieczki, nawet rozgrywamy na hali sportowej turniej piłki nożnej, a w nagrodę smaczna pizza. Wieczorem po całym dniu odpoczywamy przy organizowanych wieczorkach filmowych. Atmosfera jest domowa. No niestety nadchodzi ostatni dzień naszej przygody w Ochotnicy Górnej. Jeszcze tylko czeka nas zielona noc i powrót do rzeczywistości. Wszyscy, którzy przyczynili się po raz kolejny do zorganizowania wspaniałego zimowiska, Stowarzyszenie Nasze Dzieci oraz uczestnicy bardzo dziękują.