TY TEŻ MOŻESZ POMÓC!

Od 1999 roku zajmujemy się organizacją imprez i wyjazdów dla dzieci specjalnej troski, chorych na zespół Downa, dzieci z Domów Dziecka oraz szpitali.
Nasze działania w całości są finansowane ze środków, które otrzymujemy od naszych wspaniałych darczyńców.
Kto może zostać naszym darczyńcą ?
Każdy, kto chce pomóc nam w trafieniu do jeszcze większej liczby potrzebujących dzieci

przekaż 1%

przekaż dotację

zostań partnerem

JAK PRZEKAZAĆ 1% PODATKU

Jako organizacja non-profit utrzymujemy się ze środków, które otrzymujemy od naszych darczyńców. Dzięki temu mamy możliwość trafienia do większej liczby dzieci, a co za tym idzie możemy zorganizować dla nich różnorodne imprezy i wyjazdy. Oprócz wpłacania symbolicznych datków na konto naszego stowarzyszenia, mogą państwo umieścić nas w swoich deklaracjach podatkowych :)
Jak to zrobić ? Wbrew pozorom to nie takie trudne.

Wystarczy w rubrykach dotyczących przekazania 1% wpisać nasz KRS : 0000218991 oraz kwotę ( jeśli korzystają państwo z programów do rozliczeń podatkowych to wartość tego pola program wyliczy samodzielnie)

Przekaż dotację

Każda złotówka jest na wagę złota, dlatego oprócz możliwości przekazania nam 1% swojego podatku mogą państwo wesprzeć nas symbolicznym datkiem. Dzięki zebranym środkom możemy organizować imprezy dla naszych podopiecznych, ufundować słodki poczęstunek oraz skromne upominki rzeczowe. Z góry dziękujemy za okazane wsparcie. Wpłat można dokonać na nasze konto bankowe Stowarzyszenie Nasze Dzieci ul. Majora 12A 31-422 Kraków Nr konta: 52 1910 1048 3607 1270 1121 0001

JAK ZOSTAĆ PARTNEREM

Oprócz wymiernych korzyści promocyjnych, współpraca z naszym stowarzyszeniem daje możliwość prezentacji firmy z innej perspektywy. Bez wątpienia angażowanie się w działania charytatywne powoli państwu na zbudowanie pozytywnego wizerunku marki. Ciągle się rozwijamy, wdrażamy nowe narzędzia internetowe, aby jeszcze skuteczniej promować Stowarzyszenie Nasze Dzieci co z pewnością przysłuży się również państwu. Na chwilę obecną poza podziękowaniami przygotowaliśmy specjalną sekcje, gdzie zamieszczamy logotypy naszych sponsorów. Planujemy także zaprezentować naszych wspierających za pośrednictwem naszej strony facebookowej. Jesteśmy otwarci na propozycje i nowe pomysły dotyczące efektywniejszej promocji sponsorów. Dodatkowo wsparcie organizacji pożytku publicznego to dla państwa możliwość odliczenia od podstawy opodatkowania zmniejszając wysokość podatku CIT (10%) i PIT (6%).

nasi partnerzy

Krebo