Pomoc w zorganizowaniu imprezy na Dzień Dziecka

Szanowni Państwo!

W imieniu Stowarzyszenia Nasze Dzieci zwracamy się z ogromną prośbą o pomoc. Zbliża się  Dzień Dziecka, a z tej okazji nasze Stowarzyszenie co roku organizuje imprezę dla naszych podopiecznych. Niestety w poprzednim roku było to niemożliwe….

Żyjemy nadzieją, iż sytuacja w naszym kraju ulegnie zmianie i może w przyszłym roku uda nam się znowu zorganizować letnie kolonie dla naszych małych przyjaciół… wiemy, że bardzo tego potrzebują…

W tym roku pragniemy spotkać się z naszymi podopiecznymi na świeżym powietrzu. W planach mamy piknik, wiele zabaw, nagród oraz upominków.

Oczywiście wszystko z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.

Zwracamy się z ogromna prośbą o pomoc oraz wsparcie finansowe abyśmy mogli przetrwać ten ciężki okres i wesprzeć jak najwięcej potrzebujących.

Bardzo dziękujemy i życzymy dużo zdrowia.

Stowarzyszenie Nasze Dzieci