Pomoc dla szpitala im. św. Ludwika w Radziszowie

Drodzy Państwo!

Nadszedł nowy rok… Mamy nadzieję, że będzie on łaskawszy dla Nas wszystkich niż poprzedni i bardzo w to wierzymy.

Mamy mnóstwo planów na 2021 rok jednak sytuacja w Naszym kraju ciągle ulega zmianom co utrudnia nam efektywne działanie. Nasz cel pozostaje jednak niezmienny – chcemy pomagać i docierać do coraz większego grona potrzebujących!

Naszą kolejną akcją jest wsparcie dla Szpitala w Radziszowie, w którym znajdują się dzieci potrzebujące naszej pomocy. Niektóre z nich przebywają tam zdecydowanie za długo... jeden, dwa, a niejednokrotnie nawet kilka miesięcy!

Chcielibyśmy wyposażyć szpital w miarę naszych możliwości w pomoce edukacyjne oraz produkty codziennego użytku, które pozwolą dzieciom wrócić chociaż na chwile do normalności i dać szanse na rozwój oraz zdobywanie wiedzy. Opieka szpitala niestety nie posiada na ten moment materiałów, które pomagałyby w kształceniu dzieci.

Wiemy jak ważne jest to by pomimo ciężkiego okresu w ich życiu zapewnić im wsparcie i dać szansę na rozwój przez naukę i zabawę.

Chcemy aby na Ich twarzach pojawił się uśmiech!

Dlatego zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe. Bez Państwa pomocy nie będziemy w stanie spełnić naszych planów.

Bardzo dziękujemy i życzymy dużo zdrowia.

Stowarzyszenie Nasze Dzieci

Pozwalamy sobie na podanie konta bankowego, na które można dokonywać wpłat

Z PRZEZNACZENIEM NA WSPARCIE DZIECI POTRZEBUJĄCYCH:

SANTANDER BANK POLSKA S.A.

KONTO NR. 52 1910 1048 3607 1270 1121 0001

Jednocześnie chcielibyśmy Państwa poinformować, że krajowy rejestr sądowy

przyznał nam status organizacji pożytku publicznego.

Nr KRS: 0000218991