Kolonia w Sielpi

Dobiegła końca wspaniała przygoda kolonijna w Sielpi. Dzięki Państwa wsparciu udało nam się zorganizować wakacyjny wyjazd dla dzieci z rodzin patologicznych z Szarowa. Dzieci spełniały swoje największe marzenia. Zwiedzili wiele wspaniałych miejsc, pływali na rowerkach wodnych. Jednakże, największą frajdą był dla nich park liniowy, gdzie mogły sprawdzić swoje umiejętności sportowe i przezwyciężyć swój lęk. Przeżycia i spotkania, w których mogli uczestniczyć podczas wakacji z pewnością pozostaną w ich wspomnieniach na długi czas i będą dla nich siłą przy podejmowaniu nowych zadań w nowym roku szkolnym. Kończąc letnią akcję organizacji wypoczynku w imieniu Stowarzyszenia i dzieci gorąco dziękujemy za okazane im serce i wsparcie.