Kolonia w Rabce-Zdroju

Kolonia została zorganizowana na ok 40 dzieciaków. Jak na każdej koloni dzieci miały aktywnie od rana do wieczora zorganizowany czas na wycieczkach, grach i zabawach. Jedną z atrakcji był park linowy. Codziennie po obiedzie chodzilismy na basen. Po kolacji spędzalismy czas na boisku gdzie rozgrywane były rózne mecze : piłka nożna , koszykówka i siatkówka. Oczywiście organizowane były dyskoteki. chłopcy trochę nieśmiali podtrzymywali ścianę natomiast dziewczyny wariowały co nie miara. Zbiegiem dni chłopcy jednak zaczęli się rozkręcać i razem z dziewczynami dawali czadu. Stowarzyszenie przygotowało dla podopiecznych niespodziankę było to ognisko z pieczeniem kiełbasek. Wszystkim kiełbaski bardzo smakowały. Na koniec przy gitarze wszyscy spiewali piosenki biesiadne.