Dzień dziecka z klubem Armatura

Dzięki pomocy naszych sponsorów, po raz drugi udało nam się wspólnie z Klubem Sportowym Armatura zorganizować piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Wszystko odbyło się na stadionie Armatury. Nasi podopieczni z Szarowa, Wieliczki i Krakowa mogli korzystać z wielu atrakcji . Dzieci miały okazję wykazać się zdolnościami w zawodach sportowych. Dodatkową atrakcję stanowiły dmuchana zjeżdżalnia i ściana wspinaczkowa. Oprócz tego dla kazdego chętnego czekały smakowite ciastka i kiełbaski z grilla. Największym zainteresowaniem cieszyły się mecze piłki nożnej rozgrywane przez AMP FUTBOL. Wszyscy podziwiali piłkarzy, którzy po amputacji kończyny górnej lub dolnej z takim zapałem i zaangażowaniem uprawiają ten sport. To trzeba zobaczyć, gra jest bardzo dynamiczna i widowiskowa. Osoby, które uprawiają ten sport są doskonałym przykładem na to, że nie ma rzeczy niemożliwych, a marzenia można spełniać mimo wszystko i na przekór wszystkiemu.