Dzień Dziecka w hotelu Gala

Dokładnie w sobotę 1 czerwca odbyła się impreza z okazji dnia dziecka i także tym razem w organizacji pomogła nam cała ekipa z Hotelu „Gala” w Sułkowicach wraz z właścicielem którym jesteśmy ogromnie wdzięczni.

Podczas pikniku dzieciaki miały okazję zjeść pyszny obiad wraz z deserem,skorzystać z wielu atrakcji jakie znajdowały się w tym wyjątkowym dniu na terenie hotelu.Między innymi była to  dmuchana zjeżdżalnia oraz trampolina.Dzieci brały udział także w wielu grach terenowych,malowały twarze specjalnymi farbkami i biegały ile tylko sił w nogach.Specjalna niespodzianka był wóz strażacki które dzieciaki miały okazję oglądać,także od środka! Na pożegnanie każdy dostał upominek-torbę pełna niespodzianek.

Mamy nadzieję że każde z dzieci spędziło ten dzień wspaniale, my staraliśmy sie żeby był niezapomniany ❤