Nad czym aktualnie pracujemy?

Aktualnie Stowarzyszenie Nasze Dzieci pracuje nad organizacją zbiórki pieniędzy w celu pomocy ubogiej rodzinie z okolic Krakowa. Już za niedługo czekają nas święta Wielkanocne, dla wielu jest to czas radości i odpoczynku. Chcielibyśmy aby wszyscy mogli się nim cieszyć tak samo, dlatego zwracamy się do państwa z gorącą prośbą o pomoc finansową. Pieniądze, które zbierzemy pomogą nam zakupić najpotrzebniejsze artykuły na święta. To dzięki państwa pomocy ta Wielkanoc dla naszych podopiecznych może być szczęśliwa.

sekcja fundacji nasze dzieci

Zbiórka na rzecz potrzebujących z Ukrainy

Szanowni Państwo!   W imieniu Stowarzyszenia Nasze Dzieci zwracamy sięz ogromną prośbą o wsparcie.Pragniemy pomóc potrzebującym z Ukrainy….Organizujemy zbiórkę pieniędzy nanajpotrzebniejsze rzeczy, które przydadzą im się wtych ciężkich chwilach.Produkty, które będziemy w stanie zakupićprzekażemy potrzebującym znajdującym się wnaszym kraju jak i tym którzy walczą o wolność.Bardzo prosimy o wsparcie… a my zrobimy co wnaszej mocy aby […]