Sprawdź nasze działania

Dobro dzieci jest dla naszego stowarzyszenia najważniejsze. Chcemy aby nasi podopieczni mimo przykrych doświadczeń mieli nadzieje na "lepsze jutro" i byli świadomi własnej wartości.Dla nas wszystkie dzieci są równe w związku z tym Stowarzyszenie "Nasze Dzieci" organizuje dla nich wyjazdy i imprezy dzięki którym pragniemy wnieśc do ich życia radośc oraz sprawic że mimo trudnej sytuacji nie są same.

kolonie

zimowiska

animacje dla dzieci

pozostałe akcje

Kolonie

Wakacje to czas odpoczynku od szkolnych obowiązków. Nie wszystkie dzieci mają możliwośc w tym okresie wyjechac gdzieś z rodziną np z powodu trudnej sytuacji finansowej. Chcemy by ten czas wolny był dobrze spożytkowany, dlatego organizujemy letnie kolonie. Oprócz poznawania nowych osób dzieciaki mają możliwośc zwiedzania ciekawych miejsc oraz rozwijania swoich umiejętności w trakcie różnorodnych warsztatów, zabaw, gier zespołowych czy mini konkursów.

Zimowiska

Razem z naszymi podopiecznymi w okresie ferii wyruszamy na podbój Krakowa i zimowych ośrodków ???? W trakcie tych jednodniowych wyjśc czy kilkudniowych wyjazdów dzieci mają okazje spróbowac swoich sił w nauce sportów zimowych, zwiedzic ciekawe miejsca, nawiązac nowe przyjaźnie i przede wszystkim zregenrerowac siły przed powrotem do szkolnych ławek.

Animacje dla dzieci

We współpracy z karczmą Bida i szpitalem w Radziszowie organizujemy dla dzieci spektakle i imprezy połączone z animacją czasu wolnego. W ten sposób chcemy wnieśc trochę radości, sprawic aby dzieci odpoczęły i chociaż na chwilę zapomniały o przykrych doświadczeniach jakie je spotkały.

Pozostałe Akcje

Nasza działalnośc to nie tylko wyjazdy i imprezy dla naszych podopiecznych. Jako organizacja pożytku publicznego kierujemy swoją pomoc również do rodzin, których sytuacja materialna jest trudna z powodu różnych przyczyn losowych. To dla nich organizujemy zbiórki najpotrzebniejszych artykułów i pieniędzy.