Nad czym aktualnie pracujemy?

Aktualnie Stowarzyszenie Nasze Dzieci pracuje nad organizacją zbiórki pieniędzy na coroczną imprezę Mikołajkową. Chcielibyśmy aby wszyscy mogli się cieszyć świętami tak samo, dlatego zwracamy się do państwa z gorącą prośbą o pomoc finansową. Pieniądze, które zbierzemy pomogą nam zorganizować imprezę dla naszych podopiecznych oraz zakupić personalizowane prezenty dla każdego z dzieci.

SPRAWOZDANIE FINANSOWE ZA LATA 2021,2020,2019,2018,2017

Z przyjemnością informujemy, że sprawozdania finansowe Stowarzyszenia Nasze Dzieci jest już dla was dostępne. W załączniku możecie znaleźć wszelkie potrzebne informacje dotyczące sprawozdań z pięciu ostatnich lat. .

Zbiórka na rzecz potrzebujących z Ukrainy

Szanowni Państwo!   W imieniu Stowarzyszenia Nasze Dzieci zwracamy sięz ogromną prośbą o wsparcie.Pragniemy pomóc potrzebującym z Ukrainy….Organizujemy zbiórkę pieniędzy nanajpotrzebniejsze rzeczy, które przydadzą im się wtych ciężkich chwilach.Produkty, które będziemy w stanie zakupićprzekażemy potrzebującym znajdującym się wnaszym kraju jak i tym którzy walczą o wolność.Bardzo prosimy o wsparcie… a my zrobimy co wnaszej mocy aby […]