Nad czym aktualnie pracujemy?

Aktualnie Stowarzyszenie Nasze Dzieci pracuje nad organizacją zbiórki pieniędzy w celu pomocy ubogiej rodzinie z okolic Krakowa. Już za niedługo czekają nas święta Wielkanocne, dla wielu jest to czas radości i odpoczynku. Chcielibyśmy aby wszyscy mogli się nim cieszyć tak samo, dlatego zwracamy się do państwa z gorącą prośbą o pomoc finansową. Pieniądze, które zbierzemy pomogą nam zakupić najpotrzebniejsze artykuły na święta. To dzięki państwa pomocy ta Wielkanoc dla naszych podopiecznych może być szczęśliwa.

sekcja fundacji nasze dzieci

Dzień Dziecka w hotelu Gala

Dokładnie w sobotę 1 czerwca odbyła się impreza z okazji dnia dziecka i także tym razem w organizacji pomogła nam cała ekipa z Hotelu „Gala” w Sułkowicach wraz z właścicielem którym jesteśmy ogromnie wdzięczni. Podczas pikniku dzieciaki miały okazję zjeść pyszny obiad wraz z deserem,skorzystać z wielu atrakcji jakie znajdowały się w tym wyjątkowym dniu […]